locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Afanasenco Serghei

Ministrul Tineretului şi Sportului

Perioada: 30.07.2015 - 06.11.2015
Motiv: Demisia Guvernului în baza exprimării votului de neîncredere a Parlamentului, HOTĂRÎREA nr. 181 din 29.10.2015

Guvernul Gaburici

Date biografice

  • Data naşterii: 07.04.1968

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni confirmate

Conexiuni posibile