locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PDM

Recomandă pagina

Buliga Valentina

PDM Deputat

Perioada: 24.12.2010 - 17.02.2011
Motiv: demisie

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 28.12.2010 - 17.02.2011

Prezent: 100%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 0%
28.12.201030.12.201011.01.201112.01.201114.01.201110.02.201111.02.201117.02.2011

Date biografice

  • Data naşterii: 02.09.1961

  • Locul naşterii: s. Horeşti, r. Făleşti, R. Moldova

  • Studii: 1978 - 1983 - Universitatea de Stat de Medicină şi Farmacie „Nicolae Testemiţanu". 2002 - 2004 - magistru in administraţia publică, Academia de Administrare Publică pe lîngă Preşedintele Republicii Moldova.

  • Download CVDOC, 51.5 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.