locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Cernomaz Nicolae

Ministrul Afacerilor Externe

Perioada: 22.11.2000 - 20.03.2001
Motiv: HP nr.9-XV din 20.03.2001 privind demisia Guvernului, MO nr.31-34/119 din 22.03.2001

Guvernul Braghiş

Date biografice

  • Data naşterii: 14.12.1949

  • Locul naşterii: s. Țiganca, r. Cantemir

  • Download CVDOC, 34 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.