locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Manoli Mihail

Ministrul Finanţelor

Perioada: 21.12.1999 - 20.03.2001
Motiv: HP nr.9-XV din 20.03.2001 privind demisia Guvernului, MO nr.31-34/119 din 22.03.2001

Guvernul Braghiş

Date biografice

  • Data naşterii: 20.09.1954

  • Locul naşterii: s. Valea Mare, r. Ungheni, R. Moldova

  • Download CVDOC, 42 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni posibile