locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PDM

Recomandă pagina

Molozea Nicolae

PDM Deputat

Perioada: 23.02.2015 - 04.09.2015
Motiv: demisie

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 05.03.2015 - 31.07.2015

Prezent: 100%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 0%
05.03.201505.03.201519.03.201524.03.201502.04.201503.04.201509.04.201530.04.201507.05.201514.05.201521.05.201528.05.201518.06.201502.07.201509.07.201530.07.201531.07.2015

Date biografice

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni confirmate

Conexiuni posibile