locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PL

Recomandă pagina

Şalaru Anatolie

PL Deputat

Perioada: 09.12.2014 - 04.09.2015
Motiv: demisie

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 21.01.2015 - 31.07.2015

Prezent: 96%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 4%
21.01.201522.01.201523.01.201528.01.201512.02.201518.02.201520.02.201505.03.201505.03.201519.03.201524.03.201502.04.201503.04.201509.04.201530.04.201507.05.201514.05.201521.05.201528.05.201502.07.201509.07.201530.07.201531.07.201518.06.2015

Date biografice

  • Data naşterii: 07.02.1962

  • Locul naşterii: s. Văratic, r. Rîşcani, R. Moldova

  • Studii: 1979-1985 - Universitatea de Stat de Medicină din Chişinău.

  • Download CVDOC, 49.5 KB

Declaraţii de venit

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.