locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PDM

Recomandă pagina

Sîrbu Serghei

PDM Deputat

Perioada: 13.07.2013 - 09.12.2014

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 26.09.2013 - 13.12.2013

Prezent: 100%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 0%
26.09.201327.09.201303.10.201310.10.201311.10.201318.10.201322.10.201324.10.201325.10.201331.10.201301.11.201307.11.201314.11.201315.11.201321.11.201322.11.201306.12.201311.12.201313.12.2013

Date biografice

  • Data naşterii: 28.09.1980

  • Locul naşterii: or. Chişinău, R. Moldova

  • Studii: 1998-2002 - Universitatea de Stat din Moldova, Facultatea de drept 2003-2006 - Academia de Administrare Publică pe lîngă Preşedintele Republicii Moldova, Facultatea "Economie şi management public", Titlu "Magistru în management" 2006-2007 - Universitatea de Stat din Moldova, Facultatea de drept, Titlu "Magistru în drept"

  • Download CVDOC, 63 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.