locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PCRM

Recomandă pagina

Şupac Inna

PCRM Deputat

Perioada: 11.05.2015 - prezent

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 14.05.2015 - 02.12.2015

Prezent: 100%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 0%
14.05.201521.05.201528.05.201518.06.201502.07.201509.07.201530.07.201531.07.201522.10.201505.11.201520.11.201502.12.2015

Date biografice

  • Data naşterii: 09.02.1984

  • Studii: Octombrie 2007 – Septembrie 2008 – Masterat în Antropologie, Şcoala Antropologică Superioară, Moldova Octombrie 2006 – Octombrie 2007 – Institutul European de Ştiinţe Politice, Moldova 2001 – 2006 - Licenţiat în Relaţii Internaţionale, Universitatea Liberă Internaţională din Moldova

  • Download CVDOC, 29.5 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.