locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PCRM

Recomandă pagina

Tomai Ion

PCRM Deputat

Perioada: 09.12.2014 - 23.02.2015
Motiv: demisie

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 21.01.2015 - 20.02.2015

Prezent: 29%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 71%
28.01.201512.02.201521.01.201522.01.201523.01.201518.02.201520.02.2015

Date biografice

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni confirmate

Conexiuni posibile