locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PCRM

Recomandă pagina

Vremea Igor

PCRM Deputat

Perioada: 09.12.2014 - 21.12.2015
Motiv: părăsește PCRM

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 21.01.2015 - 02.12.2015

Prezent: 100%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 0%
21.01.201522.01.201523.01.201528.01.201512.02.201518.02.201520.02.201505.03.201505.03.201519.03.201524.03.201502.04.201503.04.201509.04.201530.04.201507.05.201514.05.201521.05.201528.05.201518.06.201502.07.201509.07.201530.07.201531.07.201522.10.201505.11.201520.11.201502.12.2015

Date biografice

  • Data naşterii: 17.03.1973

  • Studii: 1992 – 1997: Universitatea de Stat din Moldova, Facultatea Drept, licenţiat în drept; 1988-1992: Şcoala pedagogică din Călăraşi, profesor de clasele primare.

  • Activitate profesională: 1998 – 2003: studii de doctorat, Universitatea de Stat din Moldova 2000: magistru în drept, Universitatea de Stat din Moldova

  • Download CVDOC, 27 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.