locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PCRM

Comisii parlamentare permanente

Recomandă pagina

Bodnarenco Elena

PCRM Deputat

Perioada: 24.12.2010 - 15.09.2011
Motiv: demisie

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 28.12.2010 - 28.07.2011

Prezent: 68%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 32%
28.12.201030.12.201011.01.201112.01.201114.01.201110.02.201111.02.201117.02.201124.02.201125.02.201103.03.201110.03.201117.03.201124.03.201125.03.201126.03.201129.03.201131.03.201101.04.201107.04.201108.04.201114.04.201115.04.201119.05.201109.06.201121.04.201112.05.201123.06.201124.06.201105.07.201107.07.201108.07.201114.07.201115.07.201121.07.201122.07.201128.07.2011

Date biografice

  • Data naşterii: 05.03.1965

  • Locul naşterii: or. Soroca, R. Moldova

  • Studii: Colegiul Industrial din Harcov, Ucraina, Universitatea Liberă Internaţională din Moldova, Academia de Administrare Publică pe lîngă Preşedintele Republicii Moldova

  • Download CVDOC, 21 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.