locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Ialanji Arina

Judecator

Perioada: 04.12.2012 - prezent

Date biografice

  • Studii: 2004-2008 facultatea de drept, USM, 2008-2010 Institutul Naţional al Justiţiei

  • Activitate profesională: 02.01.2010 – 2011 jurist, „Combinatul – Auto Nr.7” 01.10.2008 – 31.03.2010 audientă a Institutului Naţional al Justiţiei 28.02.2011 numită în funcţia de judecător la Judecătoria Bender, pe un termen de 5 ani (Decret nr. 40- VI) 04.12.2012 numită preşedinte interimar al instanţei (Hot. CSM nr. 765/37)

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni confirmate

Conexiuni posibile