locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Panfilii Veaceslav

Judecator

Perioada: 08.07.2003 - prezent

Date biografice

  • Studii: 1990-1995 facultatea de drept, Universitatea Bucureşti

  • Activitate profesională: 06.06.1996 consultant superior în secţia relaţii cu publicul a Cancelariei de Stat 01.03.1997-01.12.1997 numit prin transfer în funcţia de consultant principal in sectia petitii a directie dministratie publica, probleme sociale si petitii 03.12.1997 -25.10.1999 jurist superior in directia credite neperformante, jurist coordonator in directia juridică, Banca de Economii 25.10.1999 jurist, IA Flori 21.02.2000- 20.05.2000 jurist, „Comun-M”SRL 25.05.2000 jurist, Instanţa internaţională pentru Drepturile Omului 08.07.2003 numit în funcţia de judecător la Judecătoria Anenii Noi, pe un termen de 5 ani (Decret nr.1359-III) 26.01.2011 numit în funcţia de judecător pînă la atingerea plafonului de vîrstă (Decret nr. 1650-VI)

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.