locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Popov Andrei

PDM Deputat

Perioada: 29.07.2009 - 21.01.2010
Motiv: demisie

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 28.08.2009 - 29.12.2009

Prezent: 96%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 4%
28.08.200902.09.200910.09.200911.09.200917.09.200918.09.200925.09.200902.10.200907.10.200915.10.200916.10.200920.10.200922.10.200929.10.200930.10.200903.11.200906.11.200912.11.200926.11.200927.11.200903.12.200904.12.200907.12.200915.12.200918.12.200923.12.200929.12.200917.12.2009

Date biografice

  • Data naşterii: 24.01.1973

  • Locul naşterii: or. Chişinău, R. Moldova

  • Studii: 2002 – 2003 Centrul de la Geneva pentru Politica de Securitate (GCSP), Geneva, Elveţia 1994 – 1996 Şcoala Naţională de Studii Politice şi Administrative (SNSPA), Facultatea de Relaţii Internaţionale, Bucureşti, România 1990 – 1994 Universitatea Bucureşti, Facultatea de Jurnalism şi Ştiinţe ale Comunicării, Bucureşti, România

  • Download CVDOC, 31 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni confirmate

Conexiuni posibile