locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PDM

Recomandă pagina

Răducan Marcel

PDM Deputat

Perioada: 29.07.2009 - 16.03.2010
Motiv: demisie

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 28.08.2009 - 05.03.2010

Prezent: 100%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 0%
28.08.200902.09.200910.09.200911.09.200917.09.200918.09.200925.09.200902.10.200907.10.200915.10.200916.10.200920.10.200922.10.200929.10.200930.10.200903.11.200906.11.200912.11.200926.11.200927.11.200903.12.200904.12.200907.12.200915.12.200917.12.200918.12.200923.12.200929.12.200911.02.201012.02.201019.02.201026.02.201004.03.201005.03.2010

Date biografice

  • Data naşterii: 10.02.1976

  • Locul naşterii: s. Grinăuţi-Moldova, r. Ocniţa, R. Moldova

  • Studii: 1983-1990 - Institutul Politehnic din Chişinău, Facultatea Tehnologie, specialitatea maşini şi aparate ale industriei alimentare.

  • Download CVDOC, 50 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.