locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PDM

Comisii parlamentare permanente

Recomandă pagina

Răducan Marcel

PDM Deputat

Perioada: 24.12.2010 - 17.02.2011
Motiv: demisie

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Prezenţa la sedinţe conform stenogramelor: 28.12.2010 - 17.02.2011

Prezent: 100%Absent motivat: 0%Absent nemotivat: 0%
28.12.201030.12.201011.01.201112.01.201114.01.201110.02.201111.02.201117.02.2011

Date biografice

  • Data naşterii: 10.02.1976

  • Locul naşterii: s. Grinăuţi-Moldova, r. Ocniţa, R. Moldova

  • Studii: 1983-1990 - Institutul Politehnic din Chişinău, Facultatea Tehnologie, specialitatea maşini şi aparate ale industriei alimentare.

  • Download CVDOC, 50 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.