locul unde toate interesele se intersectează

Recomandă pagina

Sturza Ion

Viceprim-ministru Ministrul Economiei şi Reformei

Perioada: 22.05.1998 - 03.02.1999
Motiv: HP nr.266-XIV din 03.02.1999 privind demisia Guvernului, MO nr.14-15/68 din 12.02.1999

Guvernul Ciubuc-2

Date biografice

  • Data naşterii: 09.05.1960

  • Locul naşterii: s. Pîrjolteni, r. Călăraşi, R. Moldova

  • Download CVDOC, 97 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Candidat la alegeri din partea partidului

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.

Conexiuni confirmate

Conexiuni posibile