locul unde toate interesele se intersectează

Informaţia demnitarului

Fractiune parlamentara

PCRM

Recomandă pagina

Şupac Inna

PCRM Deputat

Perioada: 05.04.2009 - 28.08.2009

Activitatea deputatului in cifre:

Luări de cuvînt în plen: 0

Iniţiative legislative: 0

Declaraţii/interpelări: 0

Date biografice

  • Data naşterii: 09.02.1984

  • Studii: Octombrie 2007 – Septembrie 2008 – Masterat în Antropologie, Şcoala Antropologică Superioară, Moldova Octombrie 2006 – Octombrie 2007 – Institutul European de Ştiinţe Politice, Moldova 2001 – 2006 - Licenţiat în Relaţii Internaţionale, Universitatea Liberă Internaţională din Moldova

  • Download CVDOC, 29.5 KB

Declaraţii de venit

Declaraţii de interes

Accesează orice funcţie de mai jos ca sa vezi informaţie detaliată.