locul unde toate interesele se intersectează

Порекомендовать страницу

Chiţan Valeriu

Ministrul Finanţelor

Период: 25.01.1997 - 30.04.1998
Причина: HP nr.15-XIV din 30.04.98 privind demisia Guvernului, MO nr.42-43/305 din 14.05.1998

Guvernul Ciubuc-1

Биографические данные

  • Дата рождения: 01.06.1955

  • Место рождения: s. Fîntîniţa, r. Drochia, R. Moldova

  • Download CVDOC, 54 КБ

Кандидат на выборы со стороны партии

Click on the desired job to view its details.

Подтвержденные связи