locul unde toate interesele se intersectează

Порекомендовать страницу

Pasat Valeriu

Ministrul Apărării

Период: 25.01.1997 - 30.04.1998
Причина: HP nr.15-XIV din 30.04.98 privind demisia Guvernului, MO nr.42-43/305 din 14.05.1998

Guvernul Ciubuc-1

Биографические данные

  • Дата рождения: 13.07.1958

  • Место рождения: s. Scumpia, r. Făleşti

  • Download CVDOC, 60.5 КБ

Декларации доходов

Декларации интересов

Кандидат на выборы со стороны партии

Click on the desired job to view its details.